Wrocław – rumową stolicą Polski. Już 23 i 24 czerwca

Rum Love Festiwal to niezwykła okazja do wstępu do świata rumów. Świata bogatego jak mało który inny. To na tym festiwalu poznasz nowe smaki i aromaty najlepszych rumów jakie tylko istnieją. Uczestnicy festiwalu przeniosą się na dwa dni do krainy przepełnionej najbardziej aromatycznym trunkiem świata – rumem.

Czwarta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się w Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w dniach 23-24 czerwca 2023r. Organizatorem i pomysłodawcą tego niezwykłego święta rumu jest Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard – męskiego salonu fryzjerskiego połączonego z sklepem z alkoholami, miejscu gdzie również odbywają się liczne degustacje oraz spotkania biznesowe, przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu oraz Rum Love Festiwal.

Dowiedz się więcej: https://blackbeard.com.pl/alkohole-swiata-blackbeard/

Trzy poprzednie edycje odbyły się w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Nowa przestrzeń została wybrana z chęci zmiany aranżacji i nowych pomysłów, które nie były możliwe do wykonania w dotychczasowym domu Rum. Czym zaskoczą nas organizatorzy czwartej edycji Festiwalu? Dla uczestników tego niezwykłego wydarzenia przygotowano trzy strefy: wewnętrzną ze stoiskami wystawców, zewnętrzną: z cocktail barem i leżakami, miejscem na degustacje cygar oraz gastronomiczną. W czasie Festiwalu możesz wziąć udział w licznych szkoleniach i warsztatach, degustować rumy z różnych zakątków świata: Barbadosu, Dominikany, Panamy, Mauritiusa, Trynidadu, Kuby, RPA i wielu innych oraz bawić się na koncertach i występach, spędzać czas z przyjaciółmi na zewnętrznej zaaranżowanej strefie gastronomicznej sącząc ulubionego drinka. Degustacje i Master Class poprowadzą ambasadorzy najbardziej prestiżowych marek rumowych na świecie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach. Wszystkie czekające na gości atrakcje bez wątpienia pobudzą Twoje zmysły i ukażą prawdziwy i często nieznany świat rumu. A już teraz możesz przenieść się w klimaty festiwalowe oglądając poniższy film z poprzedniej edycji.

Jakie atrakcje czekają Cię podczas festiwalu?

W ramach biletu bezpłatne Masterclass – wykłady o rumie, zapisy będą odbywać się drogą elektroniczną. Nie musisz znać się na Rumach by uczestniczyć w Masterclass. Nasi goście, przeprowadzą się od A do Z przez Świat Rumu!

Na Rum Love Festiwal pojawi się ponad sto marek rumowych z całego świata.

Każdy uczestnik w cenie biletu będzie miał możliwość darmowej degustacji produktów, wybranych do samplingu przez wystawców.

Oznacza to, że w Cenie biletu będziesz miał możliwość zapisania się na Masterclass, darmowej degustacji wybranych produktów oraz w zależności od rodzaju biletu określoną ilość żetonów Festiwalowych!

Przeczytaj również: https://rumlovefestiwal.com/pl/czym-jest-angostura-bitters/

„Czy Festiwal przeznaczony jest dla koneserów Rumu” oraz „Czy mogę przyjść będąc kompletnie niezaznajomiona z tematyką Rumu” 

Rum Love Festiwal jest przeznaczony dla wszystkich chętnych osób, jeżeli masz ochotę przyjść z przyjaciółmi, spróbować darmowych alkoholi i przy tym dobrze się bawić to jest to wydarzenie dla Ciebie.

Obiecujemy, że w  dniach 23-24.06.2023, Wrocław zamieni się w Najbardziej Aromatyczne Miasto w Polsce!

Na Rum Love Festiwal:

✅ Możesz spróbować wielu podstawowych Rumów w cenie biletu, przy okazji dowiedzieć się jak powstaje Rum, z czego jest zrobiony oraz całą historię destylatu

✅ Spotkać naprawdę fascynujących ludzi z całego świata, którzy są otwarci, uśmiechnięci!

✅ Nauczyć palić się cygaro przy pomocy profesjonalnych wystawców którzy wyjaśnią wszystko krok po kroku!

✅ Wziąć udział w Masterclass (Warsztaty Rumów z Całego Świata)

✅ Skorzystać ze Strefy Gastro!

✅ Potańczyć przy muzyce na żywo!

✅ Spróbować fantastycznych koktajli na Rumach – w tym specjalnie przygotowanych kokosów!

✅Wziąć udział w wielu konkursach i zabawach – Rzucałeś kiedyś kokosem do celu?

Czy to nie brzmi wspaniale? – Zaproś znajomych i wspólnie bawmy się w karaibskim klimacie! 

Więcej na:

https://rumlovefestiwal.com/pl/strefy-i-atrakcje/